Nezařazené

Trpíte vadným držením těla?

Trpíte vadným držením těla?

Bolí Vás záda? Už nevíte jak si sednout nebo lehnout, aby Vás něco nebolelo? V práci jste nuceni setrvávat v nevhodné poloze? Fyzioterra Vám pomůže zbavit se bolestí a zlepšit kondici Vašeho svalstva jednou provždy.

Termín vadné držení těla v sobě zahrnuje veškeré svalové dysbalance ve všech segmentech lidského těla. Vadné držení těla zpsobuje nejčastěji nejdnostranná dlouhodobá práce či zátěž, ale i dlouhodobý nevhodný stoj nebo sed. Pokud toto přetížení trvá dlouho, tělo se začne poloze samovolně přizpůsobovat a ulevit si tak od bolesti. Dlouhodobě však tento chybný stereotyp může mít za následek degenerativní změny v kloubech, posuny meziobratlových plotének a jiné nevratné změny ve struktuře tkání.

Cvičení na balonu   Techniky měkkých tkání - protažení trapézového svalu vlevo   Mobilizace bederní páteře

Moderní a efektivní léčba ve Fyzioterra

  • Komplexní vyšetření a správná volba terapie je základ rychlé a efektivní léčby
  • Individuální fyzioterapie zajistí úlevu od akutních bolestí a následné aktivní cvičení zaručí, že nebude docházet k jejich návratu. 
  • Pomocí rázové vlny dojde k rychlejší aktivaci metabolismu ve svalech a ty se tak mohou regenerovat 3x-4x rychleji, než je tomu přirozeně. Úleva od bolesti je tak velmi rychlá a dlouhodobá.
  • Pro maximální efekt terapie je ideální je kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

Ceník

Kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

počet terapií cena za 1 terapii cena za balíček celkem ušetříte
1 1.350 Kč
4 1.300 Kč 5.200 Kč 200 Kč
6 1.250 Kč 7.500 Kč 600 Kč
10 1.200 Kč 12.000 Kč 1.500 Kč

Navštivte naše moderní centrum fyzioterapie

Fyzioterra je nově otevřené moderní centrum fyzioterapie v Praze 9. Navštívit nás můžete na adrese Českobrodská 74, Praha 9 – Dolní Počernice.

MÁM DOTAZ > CHCI SE OBJEDNAT >