Nezařazené

Trpíte syndromem karpálního tunelu?

Trpíte syndromem karpálního tunelu?

Třesou se Vám ruce? Jsou slabé a nic v nich neunesete? Slábne Vám palec u ruky a celá dlaň brní? Pravděpodobně trpíte tzv. syndromem karpálního tunelu. Fyzioterra Vám nabízí rychlou a efektivní léčbu plně neinvazivní metodou.

Syndrom karpálního tunelu je nejčastější úžinový syndrom, který se v populaci vyskytuje. Dochází při něm k útlaku nervu medianu, který inervuje první tři prsty. K útlaku dochází v důsledku otoku vazivovitého pruhu, který se pne přes vnitřní plochu zápěstí.

Hlavice radial a fokus

Moderní a efektivní léčba ve Fyzioterra

  • Komplexní vyšetření a správná volba terapie je základ rychlé a efektivní léčby
  • Fokusovaná rázová vlna zajistí rychlou a cílenou léčbu přímo v místě bolesti, ničí zánět a urychlí tak regeneraci hned několkrát rychleji, než je tomu bez její pomoci
  • Pomocí rázové vlny dojde k rychlejší aktivaci metabolismu ve svalech a šlachách. Úleva od bolesti je tak velmi rychlá a dlouhodobá.

Ceník

Fokusovaná rázová vlna

počet terapií cena za 1 terapii
1 1.490 Kč

Navštivte naše moderní centrum fyzioterapie

Fyzioterra je nově otevřené moderní centrum fyzioterapie v Praze 9. Navštívit nás můžete na adrese Českobrodská 74, Praha 9 – Dolní Počernice.

MÁM DOTAZ > CHCI SE OBJEDNAT >

Jak vypadá léčba syndromu kaprálního tunelu pomocí rázové vlny?

Mobilizace zápěstí   Aplikace V-actoru na svaly dlaně    Taping při přetížení flexorů zápěstí - golfový\oštěpařský loket

Rázová vlna dokáže velmi rychle a efektivně ovlivnit nejen oblast karpálního tunelu a léčit zánět, ale i uvolnit a prokrvit svaly v okolí a zamezit tak recidivě. Fokusovaná rázová vlna má jedinečnou vlastnost hojit zánět, nastartováním metabolismu a  látkové výměny hluboko v tkáních, čímž docílíme velmi rychlé a intezivní léčby přímo v místě potíží. Do karpálního tunelu se tak dostane dostatečné množství krve a lymfy, které danou oblast vyčistí od škodlivin a zánětlivých látek, které se zde hromadí a přivedou potřebné živiny, kyslík a vitamíny.

Radiální rázová vlna pomůže uvolnit a prokrvit svaly předloktí a ruky, jejichž přetížení hraje zásadní roli. Aplikací rázové vlny dojde k intezivnímu nastartování přirozených reparačních procesů ve tkáních a léčba se tak zkrátí minimálně o polovinu. Použitím V-actoru dojde ve svalech předloktí a ruky i hloubkové relaxaci a regeneraci a svalstvo se velmi rychle uvolní.

Terapii fokusovanou rázovou vlnou lze provádět 1x týdně, max 3x-4x. V akutních případech lze dobu zkrátit na 5 dní. Radiální rázová vlna je vhodná i jako doplňková metoda v období mezi terapiemi a můžeme ji použít 1x za 3-4dny.

Léčbu lze doplnit aplikací Kinesiotapu, který  odlehčí vrchní vrstvu kůže a podkoží od spodních vrstev obalů svalů a tím bude kev a lymfa mít větší prostor pro ještě rychlejší a efektivnější regeneraci.

Více o problematice syndromu kaprálního tunelu čtěte ZDE.