Nezařazené

Trpíte skoliózou páteře?

Trpíte skoliózou páteře?

Bolí Vás záda? Říkají, že máte křivá záda? Už od dětství trpíte skoliózou a nelepší se to? Cvičíte a bolest se nemění? Fyzioterra Vám nabízí rychlou a účinnou pomoc od bolestí zad způsobených skoliózou.

Skolióza a skoliotické držení jsou v dnešní době velmi časté příčiny bolestí u dětí i dospělých. Někteří trpí skoliózou od dětství, jiní ji získali v důsledku špatného držení těla nebo jiného přetěžování. Ať tak či onak je to velmi nepříjemné komplikace každodenního života. Skoliotické držení bývá důsledkem svalových dysbalancí v určitém segmentu páteře, která je určitým způsobem přetežován. Skolióza je většinou vrozená vada páteře. Nicméně s oběma případy lze pracovat a trochu píle a trpělivosti se zbavit bolestí jednou provždy.

Hlavice radial a fokus

Moderní a efektivní léčba ve Fyzioterra

  • Komplexní vyšetření a správná volba terapie je základ rychlé a efektivní léčby
  • Individuální fyzioterapie zajistí úlevu od akutních bolestí a následné aktivní cvičení zaručí, že nebude docházet k jejich návratu. 
  • Pomocí rázové vlny dojde k rychlejší aktivaci metabolismu ve svalech a ty se tak mohou regenerovat hned několkrát rychleji, než je tomu přirozeně. Úleva od bolesti je tak velmi rychlá a dlouhodobá.
  • Vhodnou doplňkovou terapií je Kinesiotaping

Ceník

Kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

počet terapií cena za 1 terapii cena za balíček celkem ušetříte
1 1.350 Kč
4 1.300 Kč 5.200 Kč 200 Kč
6 1.250 Kč 7.500 Kč 600 Kč
10 1.200 Kč 12.000 Kč 1.500 Kč

Navštivte naše moderní centrum fyzioterapie

Fyzioterra je nově otevřené moderní centrum fyzioterapie v Praze 9. Navštívit nás můžete na adrese Českobrodská 74, Praha 9 – Dolní Počernice.

MÁM DOTAZ > CHCI SE OBJEDNAT >