Nezařazené

Trpíte bolestí krční páteře?

Trpíte bolestí krční páteře?

Bolí Vás hlava? Opakují se tyto potíže stále častěji a už Vám nepomáhají léky od doktora? Vystřeluje bolest až do paží nebo hlavy? Ovlivňuje tato bolest dlouhodobě Váš život? Bolesti hlavy a krční páteře trápí většinu populace. Asi nejčastější příčinou bolestí krční páteře jsou svalové dysbalance v oblasti krku, horních končetin nebo blokáda páteřních obratlů.
Hlavice radial a fokus   StorzMedical - Duolith ultra

Moderní a efektivní léčba ve Fyzioterra

  • Komplexní vyšetření a správná volba terapie je základ rychlé a efektivní léčby
  • Individuální fyzioterapie zajistí akutní úlevu od bolestí a následné aktivní cvičení pomůže tomu, že nebude docházet k jejich návratu
  • Pomocí rázové vlny dojde k rychlejší aktivaci metabolismu ve svalech a ty se tak mohou regenerovat hned několikrát rychleji, než je tomu přirozeně. Úleva od bolesti je tak velmi rychlá a dlouhodobá.
  • Pro maximální efekt terapie je ideální je kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

Ceník

Kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

počet terapií cena za 1 terapii cena za balíček celkem ušetříte
1 1.350 Kč
4 1.300 Kč 5.200 Kč 200 Kč
6 1.250 Kč 7.500 Kč 600 Kč
10 1.200 Kč 12.000 Kč 1.500 Kč

Navštivte naše moderní centrum fyzioterapie

Fyzioterra je nově otevřené moderní centrum fyzioterapie v Praze 9. Navštívit nás můžete na adrese Českobrodská 74, Praha 9 – Dolní Počernice.

MÁM DOTAZ > CHCI SE OBJEDNAT >

Jak probíhá léčba bolesti hlavy pomocí rázové vlny?

Radiální rázová vlna je v problematice funčních poruch pohybového aparátu nenahraditelná metoda rychlé a efektivní léčby. Do přetížených svalů či svalových skupin je ve velmi krátkém čase dopraveno velké množství krve a lymfatické tekutiny, které mají za úkol nejen přivést do tkáně živiny a kyslík, ale zároveň s sebou odplavují kyseliny a metabolity, které se v přetížených svalech drží a tím způsobují bolest. Svaly jsou velmi rychle prokrveny, dojde k nastartování metabolismu, látkové výměny a svalová regenerace je urychlena 3x-4x, než by tomu bylo bez její pomoci. Následnou aplikací V-actoru svaly dostanou velmi intenzivní a hloubkovou vibrační masáž, která je ještě více uvolní a zregeneruje.

Mobilizace krční páteře   Techniky měkkých tkání - protažení trapézového svalu vlevo    Aplikace radiální rázové vlny na trapézové svaly   Aplikace V-actoru na trapézové svaly

Radiální rázová vlna je metoda moderní fyzioterapie, která nemá jakékoliv vedlejší účinky a je 100% neinvazivní. Aplikaci lze provádět 1x za 2-3 dny.

Taping pro uvolnění bolesti trapézových svalů    Taping pro uvolnění bolesti krční páteře

Pro delší efekt terapie je vhodné doplnit léčbu aplikací Kinesiotapu. Terapeutická páska odhlečí a uvolní vrchní vrstvu kůže a podkoží od spodních, čímž zvětší prostor pro krev a lymfu, které budou moci měkké tkáně regenerovat i několik dní po terapii.

Pro více informací k dané problematice čtěte ZDE.