Nezařazené

Trápí Vás vrásky?

Trápí Vás vrásky?

Obecně platí, že vrásky jsou přirozeným důsledkem stárnutí. Postupem času dochází u člověka ke zpomalení tvorby buněk, kůže ztrácí schopnost tvorby dostatečného množství kolagenu, které by vrásky pomohlo vyhladit. Vrásky, které se dostanou až do hloubky dermis jsou velmi výrazné a hluboké. Častou příčinou předčasné tvorby vrásek je nedostatečná hydratace kůže.

Moderní a efektivní léčba vrásek v Fyzioterra 

  • Rázová vlna – efektivní a účinná metoda proti vráskám

Aplikace fokusované rázové vlny na loket
Aplikace fokusované rázové vlny na loket

Aplikace V-actoru na předloktí
Aplikace V-actoru na předloktí

Ceník

Korekce vrásek

počet terapií cena za 1 terapii
ošetření obličeje (čelo, oční okolí, tváře, okolí rtů a nosu) 650 Kč
ošetření strií (podle ošetřované plochy) od 500 Kč

Navštivte naše moderní centrum fyzioterapie

Fyzioterra je nově otevřené moderní centrum fyzioterapie v Praze 9. Navštívit nás můžete na adrese Českobrodská 74, Praha 9 – Dolní Počernice.

MÁM DOTAZ > CHCI SE OBJEDNAT >

Odstranění vrásek pomocí rázové vlny?

Terapie rázovou vlnou na obličejové vráskyFyzioterra Vám nabízí efektivní a dlouhodobou korekci vrásek pomocí aplikace rázové vlny přímo do problematické oblasti, jejíž efekt je nejen viditelný, ale výsledky trvají o poznání déle. Rázová vlna v hlubších vrstvách kůže aktivuje buňky tvořící kolagen, ten se začne rychle do pokožky uvolňovat, tkáň se prokrví, lymfatické cévy rychleji odvedou katabolity, které se v pokožce hromadí a působí negativně na její vzhled. Během terapie je ošetřena oblast čela, očního okolí, nosoretní rýhy a celé tváře. Tvorba vrásek, jako vše v těle, je proces. Proto je nutné absolvovat alespoň 6 aplikací v jedné sérii a po 6-ti měsících od poslední aplikace zákrok zopakovat 1x-2x.

Sérum s kyselinou hyaluronovou na obličejové vráskyAplikace rázové vlny není bezpocitová terapie, nicméně je velmi dobře snesitelná. Pouze u oblasti rtů, se mezi kůži a zuby vkládá tampónek, aby nedocházelo k zbytečnému dráždění zubů, které bývají často citlivé. Ošetření oblasti čela, obou tváří, očního a nosoretního okolí trvá přibližně 45min. Pro ještě výraznější efekt je možné před samotnou aplikací zapracovat do celého obličeje aktivní sérum s vysoce koncentrovanou kyselinou hyaluronovou nebo ampulkový koncentrát proti červeným žilkám německé firmy JANSSEN COSMETICS či kolagenový gel tradiční české značky kosmetiky RYOR. Sérum pleť intenzivně hydratuje, což je předpoklad pro pozastavení stárnutí pokožky.

Více o problematice obličejových vrásek čtěte ZDE.