Nezařazené

Trápí Vás bolesti beder?

Trápí Vás bolesti beder?

Bolí Vás záda? Léky ani cvičení nepomáhá? Otravuje Vám bolest život a chcete se jí zbavit jednou provždy? Fyzioterra Vám nabízí rychlou a efektivní léčbu bolestí zad!

Bolest v bedrech zažil asi každý a možných přičin těchto bolestí je mnoho. Nejčastější příčinou jsou funkční potíže způsobené přetížením některých měkkých tkání, ale i ostatních struktur. Často bývá příčinou nevhodná dlouhodobá zátěž, nedostatek pohybu nebo regenerace. Neléčená bolest beder může postupně gradovat a velmi častým a velice bolestivým důsledkem bývá výhřez meziboratlové ploténky.

Hlavice radial a fokus   StorzMedical - Duolith ultra

Moderní a efektivní léčba ve Fyzioterra

  • Komplexní vyšetření a správná volba terapie je základ rychlé a efektivní léčby
  • Individuální fyzioterapie zajistí úlevu od akutních bolestí a následné aktivní cvičení pomůže tomu, že nebude docházet k jejich návratu. Správně zvolené cviky a aktivace hlubokých svalů je nutností pro úspěšnou léčbu výhřezu meziobratlových plotének.
  • Pomocí rázové vlny dojde k rychlejší aktivaci metabolismu ve svalech a ty se tak mohou regenerovat hned několikrát rychleji, než je tomu přirozeně. Úleva od bolesti je tak velmi rychlá a dlouhodobá.
  • Pro maximální efekt terapie je ideální je kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

Ceník

Kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

počet terapií cena za 1 terapii cena za balíček celkem ušetříte
1 1.350 Kč
4 1.300 Kč 5.200 Kč 200 Kč
6 1.250 Kč 7.500 Kč 600 Kč
10 1.200 Kč 12.000 Kč 1.500 Kč

Navštivte naše moderní centrum fyzioterapie

Fyzioterra je nově otevřené moderní centrum fyzioterapie v Praze 9. Navštívit nás můžete na adrese Českobrodská 74, Praha 9 – Dolní Počernice.

MÁM DOTAZ > CHCI SE OBJEDNAT >

Jak probíhá léčba bolesti zad pomocí rázové vlny?

Pro velmi rychlou a efektivní léčbu se v moderní fyzioterapii používá Rázová vlna. Pro tuto problematiku je vhodnější rázová vlna radiální. Aplikací radiální rázové vlny dojde v místě k silnému prokrvení, což vede k rychlejší látkové výměně, přívalu kyslíku a živin, zrychlení metabolismu, odplavení usazených škodlivin a tudíž k urychlení regenerace 3-4x než by tomu bylo přirozeně. V případě akutních potíží by postačila jedna aplikace radiální rázové vlny, pokud jsou potíže chronické, dá se opakovat každé tři dny.

Techniky měkkých tkání - kožní řasa   Metoda McKenzie - fixace pánve   Aplikace radiální rázové vlny na oblast hrudní páteře   Aplikace V-actoru na oblast hrudní páteře

Vhodnou metodou jak prodloužit efekt terapie je použití Kinesiotapu. Jedná se o pružnou pásku, která se lepí přímo do průběhu přetíženého svalu. Po nalepení se vlivem své elasticity a napnutím kůže pod ní, páska smrští a tím dojde k odlehčení vrchní přilepené vrstvy kůže od ostatních vrstev a zvětší se tak prostor pro průtok krve a lymfy. Páska může zůstat nalepená i několik dní nebo do další návštěvy.

Více o problematice bolestí bederní páteře čtěte ZDE.

Více o problematice výhřezu meziobratlové ploténky čtěte ZDE.

Více o problematice kořenových syndromů bederní páteře čtěte ZDE.