Nezařazené

Trápí Vás bolest zápěstí?

Trápí Vás bolest zápěstí?

Bolí Vás ruce? Jsou Vaše ruce nateklé, třesou se a ztrácíte v nich sílu? Slábne hlavně palec a nemůžete v rukou nic udržet? Nemůžete ohnout zápěstí? Fyzioterra Vám nabízí rychlou a účonnou pomoc od bolestí.

Bolest rukou má mnoho podob. Velmi častou příčinou bolestí jsou přetížené svaly, svalové dysbalance v oblasti ramenních pletenců a následný útlak nervů. Zápěstí je velmi často poškozeno při úrazu, zánětu šlach a trpí tzv. syndromem karpálního tunelu. Bolesti a nepříjemné pocity v dlaních však mohou mít příčinu v revmatoidních onemocněních a je třeba tyto příčiny vyloučit.

Moderní a efektivní léčba ve Fyzioterra

Hlavice radial a fokus   Mobilizace zápěstí

  • Komplexní vyšetření a správná volba terapie je základ rychlé a efektivní léčby
  • Individuální fyzioterapie zajistí úlevu od akutních bolestí a následné aktivní cvičení pomůže tomu, že nebude docházet k jejich návratu. 
  • Pokud trpíte syndromem karpálního tunelu, Vaše zápěstí je zlomené či jinak poškozené, je nejvhodnější a nejefektivnější léčbou aplikace fokusované rázové vlny
  • Pomocí rázové vlny dojde k rychlejší aktivaci metabolismu ve svalech a jejich úponech a ty se tak mohou regenerovat hned několikrát rychleji, než je tomu přirozeně. Úleva od bolesti je tak velmi rychlá a dlouhodobá.

Ceník

Kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

počet terapií cena za 1 terapii cena za balíček celkem ušetříte
1 1.350 Kč
4 1.300 Kč 5.200 Kč 200 Kč
6 1.250 Kč 7.500 Kč 600 Kč
10 1.200 Kč 12.000 Kč 1.500 Kč

Fokusovaná rázová vlna

počet terapií cena za 1 terapii
1 1.490 Kč

Navštivte naše moderní centrum fyzioterapie

Fyzioterra je nově otevřené moderní centrum fyzioterapie v Praze 9. Navštívit nás můžete na adrese Českobrodská 74, Praha 9 – Dolní Počernice.

MÁM DOTAZ > CHCI SE OBJEDNAT >

 

Jak probíhá terapie rázovou vlnou?

Aplikace fokusované rázové vlny na zápěstí   Aplikace radiální rázové vlny na předloktí   Taping při přetížení flexorů zápěstí - golfový\oštěpařský loket

Rázová vlna dokáže velmi rychle a efektivně ovlivnit nejen oblast karpálního tunelu a léčit zánět, ale i uvolnit a prokrvit svaly v okolí a zamezit tak recidivě. Fokusovaná rázová vlna má jedinečnou vlastnost hojit zánět, nastartováním metabolismu a  látkové výměny hluboko v tkáních, čímž docílíme velmi rychlé a intezivní léčby přímo v místě potíží. Do karpálního tunelu se tak dostane dostatečné množství krve a lymfy, které danou oblast vyčistí od škodlivin a zánětlivých látek, které se zde hromadí a přivedou potřebné živiny, kyslík a vitamíny. Radiální rázová vlna pomůže uvolnit a prokrvit svaly předloktí a ruky, jejichž přetížení hraje zásadní roli. Aplikací rázové vlny dojde k intezivnímu nastartování přirozených reparačních procesů ve tkáních a léčba se tak zkrátí minimálně o polovinu. Použitím V-actoru dojde ve svalech předloktí a ruky i hloubkové relaxaci a regeneraci a svalstvo se velmi rychle uvolní.

Terapii fokusovanou rázovou vlnou lze provádět 1x týdně, max 3x-4x. V akutních případech lze dobu zkrátit na 5 dní. Radiální rázová vlna je vhodná i jako doplňková metoda v období mezi terapiemi a můžeme ji použít 1x za 3-4dny.

Léčbu lze doplnit aplikací Kinesiotapu, který  odlehčí vrchní vrstvu kůže a podkoží od spodních vrstev obalů svalů a tím bude kev a lymfa mít větší prostor pro ještě rychlejší a efektivnější regeneraci.

Pokud se chcete dozvědět více o problematice syndromu karpálního tunelu, čtěte: