Nezařazené

Trápí Vás bolest na hrudi?

Trápí Vás bolest na hrudi?

Bolesti v oblasti hrudníku jsu velmi časté a nepříjemné potíže. Hrudní páteř je funkčně velmi složitá oblast, jelikož se do ní mohou projevovat přenesené bolesti z hlavy, ramenních pletenců, paží a bederní páteře, vnitřních orgánů, ale stejně tak i naopak může hrudní páteř svými potížemi ovlivnit ty ostatní.

Aplikace V-actoru na oblast hrudní páteřeHlavice radial a fokus

Moderní a efektivní léčba ve Fyzioterra

  • Komplexní vyšetření a správný výběr terapie je základ rychlé léčby s dlouhodobým efektem
  • Trápí-li vás bolest na hrudi, je radiální rázová vlna nenahraditelná metoda rychlé a efektivní léčby
  • Kombinace individuální terapie a radiální rázové vlny je ideální řešení, jak se zbavit bolestí!

Ceník

počet terapií cena za 1 terapii cena za balíček celkem ušetříte
1 1.350 Kč
4 1.300 Kč 5.200 Kč 200 Kč
6 1.250 Kč 7.500 Kč 600 Kč
10 1.200 Kč 12.000 Kč 1.500 Kč

Navštivte naše moderní centrum fyzioterapie

Fyzioterra je nově otevřené moderní centrum fyzioterapie v Praze 9. Navštívit nás můžete na adrese Českobrodská 74, Praha 9 – Dolní Počernice.

MÁM DOTAZ > CHCI SE OBJEDNAT >

Jak probíhá léčba bolesti na hrudi pomocí rázové vlny?

Do přetížených svalů či svalových skupin je ve velmi krátkém čase dopraveno velké množství krve a lymfatické tekutiny, které mají za úkol nejen přivést do tkáně živiny a kyslík, ale zároveň s sebou odplavují kyseliny a metabolity, které se v přetížených svalech drží a tím způsobují bolest. Svaly jsou velmi rychle prokrveny, dojde k nastartování metabolismu, látkové výměny a svalové uvolnění a regenerace jsou urychleny 3x-4x, než by tomu bylo bez její pomoci. Následnou aplikací V-actoru svaly dostanou velmi intenzivní a hloubkovou vibrační masáž, která svaly ještě více uvolní a zregeneruje.

Techniky měkkých tkání - kožní řasa   Mobilizace hrudní páteře   Aplikace radiální rázové vlny na oblast hrudní páteře   Aplikace V-actoru na oblast hrudní páteře

Radiální i fokusovaná rázová vlna jsou metody moderní fyzioterapie, které nemají jakékoliv vedlejší účinky a jsou 100% neinvazivní. Aplikaci lze provádět 1x za 2-3 dny.

Pro delší efekt terapie je vhodné doplnit léčbu aplikací Kinesiotapu. Terapeutická páska odlehčí a uvolní vrchní vrstvu kůže a podkoží od spodních, čímž zvětší prostor pro krev a lymfu, které budou moci měkké tkáně regenerovat i několik dní po terapii.

Více o bolesti hrudní páteře si můžete přečíst v našem článku ZDE.