Nezařazené

Trápí Vás bolest kyčlí?

Trápí Vás bolest kyčlí?

Trpíte bolestmi kyčlí? Špatně se Vám chodí a vstává? Jste dokonce po operaci kyčlí a klasická rehabilitace nepomáhá, jak byste si představovali? Fyzioterra Vám nabízí rychlou a účinnou léčbu bolesti kyčlí!

Bolest v oblasti kyčlí může zapříčinit mnoho faktorů, např. artróza kyčelních kloubů, svalová nerovnováha, úraz, nedostatek pohybu nebo naopak nadbytek nevhodného pohybu, atd. Njčastějšími důvody, proč začnou kyčelní klouby bolet, jsou funkční poruchy přímo v dané oblasti nebo přenesené ze vzdálenějších struktur. Tak či onak je to problematika velmi složitá a základem úspěšné léčby je odhalení pravé příčiny.

Hlavice radial a fokus   StorzMedical - Duolith ultra

Moderní a efektivní léčba ve Fyzioterra

  • Komplexní vyšetření a správná volba terapie je základ rychlé a efektivní léčby
  • Individuální fyzioterapie zajistí úlevu od akutních bolestí a následné aktivní cvičení pomůže tomu, že nebude docházet k jejich návratu. Stejně důležitá je péče o jizvu po operaci.
  • Pomocí rázové vlny dojde k rychlejší aktivaci metabolismu ve svalech a ty se tak mohou regenerovat hned několikrát rychleji, než je tomu přirozeně. Úleva od bolesti je tak velmi rychlá a dlouhodobá.
  • Pokud je kloub již částečně poničen degenerativní artrózou je vhodnou terapií aplikace fokusované rázové vlny, která dokáže proniknout hluboko do kloubu a tam cíleně a efektivně důsledky artrózy léčit.
  • Pro maximální efekt terapie je ideální je kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

Ceník

Kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

počet terapií cena za 1 terapii cena za balíček celkem ušetříte
1 1.350 Kč
4 1.300 Kč 5.200 Kč 200 Kč
6 1.250 Kč 7.500 Kč 600 Kč
10 1.200 Kč 12.000 Kč 1.500 Kč

Fokusovaná rázová vlna

počet terapií cena za 1 terapii
1 1.490 Kč

Navštivte naše moderní centrum fyzioterapie

Fyzioterra je nově otevřené moderní centrum fyzioterapie v Praze 9. Navštívit nás můžete na adrese Českobrodská 74, Praha 9 – Dolní Počernice.

MÁM DOTAZ > CHCI SE OBJEDNAT >

Jak vypadá léčba bolestí kyčle pomocí rázové vlny?

Rázová vlna bude velmi efektivní volbou terapie v prvních fázích onemocnění a dále své úplatnění najde především v pooperační péči. Na počátku potíží dokáže fokusovaná rázová vlna proniknout hluboko do prostor uvnitř kloubu, kde stimuluje metabolismus, prokrvení a ostatní přirozené reparační procesy. Její aplikací se dá výrazně oddálit hrozící rozvoj artrózy. V kombinaci s aktivním cvičením může být tato hrozba minimálně na několik let zažehnána. Radiální rázová vlna se naopak postará o povrchovější svaly, které bývají v důsledku bolesti postižené.

Vyšetření kolenních vazů   Aplikace fokusované rázové vlny - kyčelní kloub    Aplikace radiální rázové vlny - kyčelní kloub   Aplikace V-actor - kyčelní kloub

V pooperační péči najde rázová vlna uplatnění především v urychlení hojení jizvy a všech měkkých tkání. Svaly po aplikaci radiální rázové vlny jsou intenzivně prokrvené, dochází k urychlené látkové výměně a tvorbě nových cév, které tkáně zásobují krví, reparační proces je tak urychlen 3x-4x, než by tomu bylo bez jejího přičinění.

Fokusovaná rázová vlna se podle stádia aplikuje 1x týdně, radiální rázová vlna 2x-3x týdně.

Kinesiotaping pomůže kyčelní kloub fixovat bez omezení rozsahu pohyblivosti a klient tak má větší pocit jistoty při pohybu i v klidu. Zároveň svou elasticitou můžeme ovlivnit napětí svalů a efekt vydrží několik dnů. Kineisotape se s úspěchem aplikuje i na jizvu.

Více o problematice artrózy kyčelního kloubu čtěte ZDE.