Nezařazené

Trápí Vás bolest hlavy?

Trápí Vás bolest hlavy?

Bolí Vás hlava? Opakují se tyto potíže stále častěji a už Vám nepomáhají léky od doktora? Vystřeluje bolest až do paží nebo krku? Ovlivňuje tato bolest dlouhodobě Váš život? Bolesti hlavy trápí většinu populace. Asi nejčastější příčinou bolestí hlavy jsou svalové dysbalance v oblasti krční páteře nebo blokáda páteřních obratlů.

Hlavice radial a fokus   StorzMedical - Duolith ultra

Moderní a efektivní léčba ve Fyzioterra

  • Komplexní vyšetření a správná volba terapie je základ rychlé a efektivní léčby
  • Individuální fyzioterapie zajistí akutní úlevu od bolestí a následné aktivní cvičení pomůže tomu, že nebude docházet k jejich návratu
  • Pomocí rázové vlny dojde k rychlejší aktivaci metabolismu ve svalech a ty se tak mohou regenerovat hned několikrát rychleji, než je tomu přirozeně. Úleva od bolesti je tak velmi rychlá a dlouhodobá.
  • Pro maximální efekt terapie je ideální je kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

Ceník

Kombinace individuální fyzioterapie a rázové vlny

počet terapií cena za 1 terapii cena za balíček celkem ušetříte
1 1.350 Kč
4 1.300 Kč 5.200 Kč 200 Kč
6 1.250 Kč 7.500 Kč 600 Kč
10 1.200 Kč 12.000 Kč 1.500 Kč

Navštivte naše moderní centrum fyzioterapie

Fyzioterra je nově otevřené moderní centrum fyzioterapie v Praze 9. Navštívit nás můžete na adrese Českobrodská 74, Praha 9 – Dolní Počernice.

MÁM DOTAZ > CHCI SE OBJEDNAT >

Jak probíhá léčba bolesti hlavy pomocí rázové vlny?

Pro velmi rychlou a efektivní léčbu se v moderní fyzioterapii používá Rázová vlna. Pro tuto problematiku je vhodnější rázová vlna radiální. Aplikací radiální rázové vlny dojde v místě k silnému prokrvení, což vede k rychlejší látkové výměně, přívalu kyslíku a živin, zrychlení metabolismu, odplavení usazených škodlivin a tudíž k urychlení regenerace 3-4x než by tomu bylo přirozeně. V případě akutních potíží by postačila jedna aplikace radiální rázové vlny, pokud jsou potíže chronické, dá se opakovat každé tři dny.

Aplikace radiální rázové vlny na trapézové svaly    Aplikace V-actoru na trapézové svaly

Vhodnou metodou jak prodloužit efekt terapie je použití Kinesiotapu. Jedná se o pružnou pásku, která se lepí přímo do průběhu přetíženého svalu. Po nalepení se vlivem své elasticity a napnutím kůže pod ní, páska smrští a tím dojde k odlehčení vrchní přilepené vrstvy kůže od ostatních vrstev a zvětší se tak prostor pro průtok krve a lymfy. Páska může zůstat nalepená i několik dní nebo do další návštěvy.

Pro více informací k dané problematice čtěte ZDE.