Jsem po operaci

Jste po operaci kolene, kyčle, páteře nebo jiných kloubů? Dělá vám problém rozhýbat operované místo? Už zase chcete skákat přes kaluže? Máte po operaci citlivou jizvu a nevíte, jak se o ni máte starat?

Čekací doby na rehabilitaci jsou dlouhé? U nás v centru moderní fyzioterapie Fyzioterra tomu tak není. U nás si můžete rezervovat termín klidně hned. A hlavně termín, který vyhovuje vám!

4 kroky do Fyzioterry

V našem jednoduchém formuláři si sami vyberete termín, který vám vyhovuje. Společně můžeme začít řešit váš problém, stačí 4 snadné kroky:

  1. vyberte si službu a termín, který se vám hodí,
  2. rezervujte si přesný čas terapie,
  3. vyplňte kontaktní údaje,
  4. odešlete objednávku.

Je jedno zda potřebujete fyzioterapii, individuální cvičení, biodynamickou masáž, nebo řešíte estetický problém, se všemi problémy vám pomůžeme. Pokud si nejste jistí, rezervujte si konzultaci zdarma a vše společně probereme.

V našem centru pracujeme od 8:00 do 20:00, termín a čas si proto najde opravdu každý. Každému klientovi se věnujeme minimálně hodinu, podle toho, jakou terapii aplikujeme.

Skákejte zase přes kaluže!

Víme, jak je po operaci důležitý návrat do běžného života, proto si u nás najdete termín rychle.

Pokud regenerace po operaci trvá příliš dlouho a trápí vás stále bolesti, neváhejte a obraťte se na nás. Podrobně vás vyšetříme, odhalíme příčiny bolesti a navrhneme individuální plán terapie.

A jak takový plán může vypadat? V pooperační péči Fyzioterra nabízí:

  • individuální fyzioterapii,
  • aplikaci rázové vlny,
  • kinesiotaping,
  • individuální cvičení,
  • masáže měkkých tkání.

Při individuální fyzioterapii uvolníme přetížené svalstvo a pravidelným cvičením pomůžeme kloubům rozpohybovat se, tak jak mají.

Víte, že máte po operaci cvičit, ale nejste si jistí, že to děláte správně? Objednejte si u nás individuální cvičení. Naše fyzioterapeutky vás provedou rehabilitačními cviky, tak abyste se vyhnuli chybám při cvičení.

S operací souvisí samozřejmě i jizvy. A nejde jen o to, že to může být estetický problém. Jizvy po operaci mohou nadělat pěknou paseku. Péče o jizvu se nesmí zanedbat. Cítíte v jizvě pnutí a tlak? To je špatně!

Po operaci se sešijí všechny vrstvy kůže, podkoží a svaly. Pokud se o jizvu nebudete patřičně starat, může se stát, že všechny tyto vrstvy se k sobě postupně přilepí. Tím dochází k bolesti, pnutí a omezení hybnosti a zároveň může dojít ke srůstům s fasciemi (vazivové obaly svalů) nebo dokonce s vnitřními orgány.

V takovém případě doporučujeme aplikaci rázové vlny. Ta rychle a efektivně pomůže regenerovat poškozenou tkáň. Rázová vlna urychluje proces hojení, protože zrychluje metabolismus, zlepšuje krevní oběh a stimuluje tvorbu nových cév.

Nemusíte po operaci trpět bolestí, můžete urychlit regeneraci, můžete mít i hezkou jizvu. Stačí jen 4 kroky, objednat se do našeho centra Fyzioterra.