Nezařazené

Nové služby: Thajská jógová masáž a hloubková fyzio masáž

Díky novému kolegovi Václavovi, s radostí oznamujeme, že rozšiřujeme naši nabídku služeb.

Thajská jógová masáž

Jedná se postupné protažení celého těla, někdy se i říká, že je to jóga pro líné 🙂 Tato masáž odstraňuje ztuhlost kloubů a zlepšuje jejich hybnost, uvolňuje bolavé svaly, zlepšuje cirkulaci krve a lymfy, posiluje nervový systém, odstraňuje energetické blokády v těle, zlepšuje vylučování toxinů z těla, podporuje činnost vnitřních orgánů.

Thajská jógová masáž je promyšlený, mnoho století vyvíjený systém protahovacích poloh a tlakové stimulace energetických drah. Uvolňuje napětí fyzické, stejně jako psychické. Napomáhá rozproudit energii v těle a ulehčuje tak běžným zdravotním obtížím. Navozuje pocit hlubokého uvolnění, lehkosti, vyrovnanosti, klidu a pohody.

Masér i klient jsou po dobu masáže oblečeni, ideálně do lehkého, vzdušného oděvu neomezujícího pohyb. Masáž trvá 90 minut.

Masíruje se na futonu, nepoužívá se olej.

Cena masáže: 1 500 Kč

Hloubková fyzio masáž

Hloubková fyzio masáž zad je velmi efektivní terapeutická masáž, zaměřená na uvolnění hlubokých vrstev svalů hlavně kolem páteře, v oblasti beder, celých zad, ramen a šíje. Je velmi vhodná při bolestech krční, hrudní a bederní páteře, při svalové disbalanci, při bolestech způsobených jednostranným přetěžováním (sedavé zaměstnání, práce s PC/myší, sport).

Masáž trvá 60 minut. Masíruje se na masážním lůžku, používá se olej.

Cena masáže: 1 000 Kč

Představení nového kolegy Václava Padruňka

Vašek má jednoduchý návod na trvalé štěstí, který zní: Dělej, co tě baví a buď prospěšný ostatním. A tak masíruje.

Vašek dodává: „Masáž má obrovskou sílu. Umí rozplakat, rozpustit stará zranění, fyzická, psychická, emocionální.  Nebo se “jen” zbavit napětí a stresu. Uvolnit. Pomáhat. Léčit. Napravovat.“

Václav se věnuje především hloubkové fyzio masáži a tradiční thajské masáži (TTM). TTM je více kontaktní, kde se používají i lokty, chodidla, předloktí, kolena. Cílem je rozproudit energii v těle tak, aby tekla plynule a neomezeně a tělo se “opravilo” samo. Při Thajské jógové masáži Václav protahuje klienty tak, aby s minimálním úsilím klienti dosáhli na benefity jógových ásan, které by sami nezacvičili v takovém rozsahu.