Krásné nohy do léta; AKCE 20% sleva

Trápí vás celulitida? Chcete být připravená na léto? Mám pro vás řešení! I když to za okny zatím nevypadá, tak jaro už klepe na dveře a s ním i zkracování sukní.

Doba nám moc nepřeje, všichni jsme zavření doma, pracujeme na home-office, omezili jsme pohyb, možná přidali více jídla. A to je prostě znát!

Zvlášť u nás žen se všechny tyto neduhy hned projeví na nohách a zadečku. Dobře známá pomerančová kůže neboli celulitida. Příčina je většinou - dědičnost, špatný životní styl, nedostatečný pitný režim a málo pohybu. Pokud vás zajímají podrobnosti o vzniku celulitidy, mrkněte sem - trápí vás vrásky, jizvy, celulitida.

 

Jaká je cena balíčku?

Každá legrace něco stojí, tak si pojďme rozdat karty na stůl. Jedna aplikace rázové vlny stojí 1 590,- a ruční lymfatická masáž 1 500,-. Suma sumárum za 8 lekcí této terapie byste zaplatila 24 720,-.

Nabízím balíček s 20% slevou, tedy za cenu 19 770,-.

Takže pokud chcete mít krásné nohy v létě, není čas ztrácet čas! Jste zdravá, nekojíte a chcete krásné nohy bez celulitidy? Objednejte si balíček 8 terapií rázovou vlnou a lymfatických masáží ještě dnes! Počet březnových balíčků je omezený, máme přeci jen své kapacity.

Zbavte se celulitidy do léta

Mám pro vás řešení. Neslibuji, že to bude zadarmo, a že to nebude bolet, ale slibuji vám výsledky. Pojďme udělat malou dohodu! Já vám nabízím:

  • 8 terapií,
  • každá bude trvat 2 hodiny,
  • vždy se skládá z ruční lymfodrenáže a aplikace radiální rázové vlny (přední a zadní strana stehen a zadek),
  • terapie se opakují 1-2x týdně,
  • viditelné výsledky během dvou měsíců.

 

A vy se také budete muset trochu snažit. Aby byly výsledky dlouhodobé, měla byste:

  • mít dostatečný pitný režim (přibližně 3l denně - 35ml na 1kg váhy),
  • zařadit do svého dne pohyb (minimálně 30min),
  • a dbát na zdravý životní styl (stravovat se obezřetně).

 

Před aplikací

Po pravidelné aplikaci

 

Centrum Fyzioterra

Pokud máte pochybnosti, neváhejte mě kontaktovat pro konzultaci na e-mailu papouskova@fyzioterra.cz.

Když náhodou během terapie onemocníte, budete v karanténě nebo nebudete moci kůru dokončit, můžete kredity využít na jiné služby našeho pohybového centra Fyzioterra.