Nezařazené

Hledáte rehabilitaci po operaci?

Hledáte rehabilitaci po operaci?

Jste po operaci a nejste spokojeni s průběhem a délkou trvání Vaší regenerace? Trápí Vás i přes všechny terapie stálá bolest? Chcete se rychle vrátit do běžného života? Fyzioterra je nově otevřené centrum moderní fyzioterapie v Praze, které Vám nabízí rychlou a efektivní léčbu pooperačních stavů všech velkých kloubů (kolen, kotníků, ramen, kyčlí, …), ale i celé páteře.

Hlavice radial a fokus

Moderní a efektivní léčba ve Fyzioterra

  • Podrobným kineziologickým vyšetřením odhalíme příčiny bolestí a pomalé rekonvalescence a společně navrhneme plán terapie, aby vám maximálně vyhovoval
  • Individuální fyzioetrapie uvolní přetížené svalstvo a pomocí jednoduchých cviků opět umožníme kloubům jejich maximální rozsah pohybu a naučíme tělo, jak se vyhnout budoucím potížím
  • velmi důležitou součástí terapie je péče o jizvu, která se NESMÍ zanedbat
  • Rázová vlna dokáže velmi rychle a efektivně poškozenou tkáň zregenerovat, díky urychlení metabolismu a látkové výměny, a to hned několikrát rychleji než je tomu bez její pomoci

Ceník

Individuální fyzioterapie

počet terapií cena za 1 terapii cena za balíček celkem ušetříte
1 750 Kč
4 720 Kč 2.880 Kč 120 Kč
6 680 Kč 4.080 Kč 420 Kč
10 650 Kč 6.500 Kč 1.000 Kč

Navštivte naše moderní centrum fyzioterapie

Fyzioterra je nově otevřené moderní centrum fyzioterapie v Praze 9. Navštívit nás můžete na adrese Českobrodská 74, Praha 9 – Dolní Počernice.

MÁM DOTAZ > CHCI SE OBJEDNAT >

Jak probíhá léčba po operaci ve Fyzioterra?

Mobilizace žeber dle Mojžíšové   Aplikace radiální rázové vlny na oblast ramene   Taping pro uvolnění napětí velkého psního svalu a stabilizace ramene - aplikace

Základem všeho je kineziologické vyšetření, které odhalí možné příčiny potíží. Technikami měkkých tkání ovlivníme přetížené svaly a především naučíme klienta, jak správně pečovat o jizvu po operaci, která  může při zanedbání způsobit nemalé komplikace.

Pro intenzivní prokrvení a tedy uvolnění a regeneraci, můžeme použít radiální rázovou vlnu, která svaly intemzivně prokrví, nastartuje metabolismus ve všech měkkých tkáních, odplaví veškeré metabolity a katabolity, které brání hojení a urychlí tak regeneraci 3x-4x, než by tomu bylo bez její pomoci.

Pokud dochází ke špatnému nebo pomalému hojení v hlubších vrstvách (přímo v kloubech, atd.) je vhodnější použít fokusovanou rázovou vlnu, která dokáže proniknout až do 12-ti cm po kůži a tam opět nastartovat metabolismus, přivést velké množství krve a lymfy a odpalvit škodlivé látky, bránící rychlému hojení.

Vhodnou doplňkovou terapií je Kinesiotaping, Terapeutická páska odhlečí a uvolní vrchní vrstvu kůže a podkoží od spodních, čímž zvětší prostor pro krev a lymfu, které budou moci měkké tkáně regenerovat i několik dní po terapii.